У Франківську “Мами Прикарпаття” перевірили харчування дітей в одній із шкіл

Сьогодні, 20 травня, в Івано-Франківській ЗШ № 19 провели перевірку харчування дітей. Її здійснили фахівці Держпродспоживслужби та ГО “Мами Прикарпаття”.

До приходу перевірки працівники їдальні просили чергових швидко розкладати їжу на столи – мовляв, скоро прийдуть діти.

“Є позитивні зміни. Їжа підігрівається, ми пробували сніданок – він був теплим. Проте є й негативні моменти. Мені здається, що дітям не зовсім приємно їсти кривими приборами і з брудного посуду. Коли я зайшла, то побачила , що немає чашок для води. Лише через кілька хвилин були винесені чашки. Але мене тішить, що їжа свіжа і тепла”, – каже Мар’яна Вершиніна, голова ГО “Мами Прикарпаття”.

Перевірка відбулася через скаргу батьків школяра. Працівники Держпродспоживслужби здійснили відбір зразків та змивів, взяли страви на виявлення бактерій, а також щоб перевірити калорійність. Результати цих аналізів будуть відомі за декілька днів.

Заступниця директора з виховної роботи Галина Бат розповіла, що їжа для дітей накладається за 5-10 хвилин до приходу школярів у їдальню. За останні два роки в ремонт приміщення вклали багато коштів.

“Зараз їжа дітям подається теплою, а не холодною, як було колись. Поміняли три холодильники, м’ясорубки і плити. На цьому ми не зупинимось, будемо ще вдосконалювати харчоблок”, – додала вона.

Читайте також: В їдальнях двох франківських шкіл знайшли кишкову паличку 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!