У Франківську онкологічне відділення обласної дитячої лікарні отримало новий пристрій 

Сьогодні, 13 лютого, в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні відбулася передача веновізора для онкогематологічного відділення.

Цей прилад дозволяє визначити розташування вен, а відповідно – внутрішньовенні процедури стануть для маленьких пацієнтів менш болісними.

Кошти на веновізор збирали під час благодійних концертів у межах проєкту «На шапку». Загалом вдалося зібрати 88 300 гривень. 

“Ми збирали кошти пів року і купували пристрій пів року. З благодійного концерту грошей нам не вистачило, тому до збору долучилися волонтери з Китаю та Сполучених Штатів Америки. У Китаї нам і вдалося придбати веновізор за 81 000 гривень. До речі, в Україні аналогічний прилад коштує вдвічі дорожче. Веновізор привезли до того, як у Китаї розпочався коронавірус”, – розповіла співорганізаторка проєкту “На шапку” Леся Качурова.

Кошти, які залишилися, спрямують на придбання іншого необхідного для відділення обладнання. Сума наразі недостатня, тому вже влітку стартує новий сезон благодійних концертів. Хоча і зараз всі охочі можуть долучитися до збору коштів, зв’язавшись з організаторами проєкту.

“Це мрія кожного відділення отримати такий пристрій. Нам дуже приємно, що веновізор з’явився у нашій лікарні”, – розповіла завідувачка онкогематологічного відділення ОДКЛ Алла Іваненко.

Людмила Лінник, співорганізаторка проєкту “На шапку” каже, що такі проєкти є дуже необхідними, адже це дає змогу привернути увагу людей до проблем відділення.

Нагадаємо, 75% лікарень Івано-Франківщини готові до медичної реформи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!