В Івано-Франківську активісти ініціюють відміну рішення щодо забудови на вул. Крайківського – Макогона – Промисловій

Завтра об 11 год. в секретаря Івано-Франківської міської ради Oxana Kryvolinska разом з активними жителями міста активісти зареєструють місцеву ініціативу оформлену в проект рішення про скасування рішення сесії ради «Про затвердження детального плану території (уточнення положень діючого генерального плану м. Івано-Франківська) в межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова в м. Івано-Франківську».

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук” повідомив громадський активіст Тарас Случик.

“Приємно, що люди взяли на себе відповідальність і зібрали навіть більше підписів, ніж передбачає Статут міста.
Цікаво, чи депутати знову підуть проти волі людей? Сам прийду подивитись? Як працює пролобійований минулого року Статут міста, і всіх небайдужих запрошую”, – підсумував він.

1

Раніше ми писали, що Івано-Франківська міська рада без проведення громадських слухань дала дозвіл на розроблення Детального плану території (ДПТ) у межах вулиць Крайківського – Макогона – Промислова, що призначена для промислової зони.  Мова йде про забудову 3,5 га землі, більша частина якої належала Івано-Франківській харчосмаковій фабриці та Шляхово-ремонтно-будівельному управлінню №1. ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба» – фірма, дотична до «свободівської» верхівки міста – планує звести тут 33 «свічки» на 16, 12, 10 та 9 поверхів, де будуть мешкати майже 4 тис. людей. Також проект передбачає будівництво дитсадка на 100 місць та паркінгу. Більше про це читайте тут.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!