10-річна дівчинка з Івано-Франківської громади виготовляє прикраси й продає їх для підтримки ЗСУ

 • 9 тис. грн зібрала для Збройних сил України 10-річна Анна Гнатів з Чернієва Івано-Франківської громади.

  Дівчинка третій тиждень виготовляє прикраси з бісеру та продає їх. На вторговані гроші волонтери купують бензин для автівок, які везуть українським військовим, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  “Я дуже люблю свою країну і хочу їй чимось допомогти. Моя подружка Злата почала виготовляти браслети для ЗСУ. А ще моя однокласниця також. Я не мала ніякої роботи, тож вирішила також допомагати армії й почала плести”, — розповідає 10-річна волонтерка.

  За день дівчина створює 10-15 браслетів, кольє та сережок з бісеру. Здебільшого для прикрас Анна використовує синьо-жовті кольори. Каже, такі мають найбільшу популярність серед покупців.

  Виготовляти ці вироби дівчину навчила старша сестра. Вигляд прикрас Анна придумує сама, інколи з ідеями допомагає мама Ольга. Жінка каже, пишається тим, що дочка вирішила допомагати ЗСУ.

  Двічі на тиждень Анна продає власноруч створені прикраси та ангелів, які виготовляє її сестра, у центрі Івано-Франківська. Дівчинка пояснює: “Це все продається від 30 до 50 гривень — скільки хто має. Якщо людина не має, то хай дає, скільки має і скільки хоче”.

  Зароблені гроші дівчинка віддає місцевим волонтерам. Мама Анни говорить:

  “За всі зібрані гроші заправляють автомобілі й закуповують бензин, щоб мали хлопці там як їздити. Мені сподобалися слова нашого волонтера: “Ця перемога — якраз і для вас, діти. І ця перемога обов’язково буде”.

  Читайте також: У Калуші діти-волонтери продають патріотичні листівки та наклейки, щоб допомогти ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!