16-річна прикарпатка виграла першу в історії медаль на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу

• Загалом учасницями жіночого фіналу з біг-ейру стали 17 спортсменок. Кожна мала по одній спробі.

Україна здобула першу в історії медаль на юніорському чемпіонаті світу з фристайлу. Бронзову нагороду виборола 16-річна Марія Анійчин, інформує “Суспільне Спорт”.

Світова першість з фристайлу пройшла в італійському Лівіньйо з 25 до 30 березня. Окрім Анійчин, Україну на турнірі представили два дебютанти юніорського ЧС: Тимур Мамедов та Іван Синюк.

Мамедов та Синюк виступили у слоупстайлі, де у кваліфікації посіли 58-ме та 78-ме місця відповідно. Анійчин у цій дисципліні також не пробилась до фіналу, ставши 14-ю, однак завершила виступи на ЧС-2024 медаллю у фіналі біг-ейру.

Анійчин виконала коронний стрибок “Misty 7”, за який отримала від суддів оцінку у 78.66 бала. З цим результатом українка посіла третє місце, випередивши найближчу переслідувачку, канадійку Ейвері Крамм, рівно на три бали.

“Бронза” Анійчин — перша медаль в історії збірної України на рівні юніорського чемпіонату світу з фристайлу.

Чемпіонкою світу з біг-ейру стала італійка Флора Табанеллі, срібною призеркою — німкеня Мюріель Мор.

Юніорський ЧС-2024 з фристайлу. Біг-ейр, фінал

1. Флора Табанеллі (Італія) — 91.00 бала
    2. Мюріель Мор (Німеччина) — 86.66
    3. Марія Анійчин (Україна) — 78.66

Нагадаємо, на чемпіонаті світу в Австрії сноубордистка з Прикарпаття виборола три медалі

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!