На чемпіонаті світу в Австрії сноубордистка з Прикарпаття виборола три медалі

  • Завдяки виступам прикарпатки Елеонори Павлюк українська команда двічі фінішувала у топ-п’ятірці чемпіонату світу зі сноуборду в Австрії.

    На чемпіонаті Елеонора Павлюк посіла перше, друге та третє місця. Також рубіж кваліфікації пройшли Нестор Білоус – 13 і 15 позиції та Михайло Кабалюк – 14 і 16 місця. Спортсмени змагалися в паралельному слаломі й паралельному слаломі-гіганті, повідомляє Ski Federation of Ukraine.

    «Я задоволений виступом команди. Молоді атлети, які перший рік виступили на чемпіонаті світу, виконали поставлені задачі, інші атлети, що вже мають досвід, покращили свої позиції стосовно минулорічного виступу. Спортсмени були налаштовані дуже оптимістично, на те це і є чемпіонат світу. Відчувається інша, відмінна від пересічних стартів, атмосфера. Змагання такого рівня завжди приносять сюрпризи й новий досвід як для спортсменів, так і для тренера, – поділився враженнями старший тренер збірної команди України зі сноубордингу Семен Скубенич. – Загалом висновки зроблені. Цей ЧС дав можливість зрозуміти, над чим потрібно працювати далі. Здебільшого це психологічні питання, які потребують обов’язкової уваги й вирішення. У технічному плані за цей сезон вдалося змінити їзду в кращий бік, тому далі – більше».

    До теми: Для рогатинського стрільця у Німеччині замовили спеціальний спортивний приціл

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!