16-річний прикарпатець став майстром спорту зі стрибків на лижах з трампліна

 • Під завісу зимового спортивного сезону – чергове досягнення у стрибках на лижах з трампліна: вихованець Верховинської ДЮСШ Антон КОРЧУК виконав норматив майстра спорту України.

  У Ворохті, на НСБ «Авангард», проходив Кубок України зі стрибків на лижах з трампліна. Спортсмени змагалися на трамплінах К-90 (чоловіки, мікст) та К-75 (жінки). Антон Корчук у двох залікових спробах показав результат 84 і 85 метрів, посівши друге місце. Такої дальності, власне, і вистачило для виконання нормативу майстра спорту України, повідомляє журналіст Роман Клим.

  Це водночас і досягнення Віталія Прокоп’юка, який тренує перспективного спортсмена. Антон, до речі, став наймолодшим серед майстрів у цьому виді спорту: хлопцеві, котрий виріс біля трамплінів на Слупійці, всього 16 років! Додамо, що в стрибуна вже є неабиякий міжнародний досвід: Антон брав участь у чемпіонаті світу серед юніорів-2020 в Лозанні (Швейцарія), а нещодавно змагався вже серед найсильніших стрибунів планети на чемпіонаті світу у німецькому Оберстдорфі в особистому заліку та в команді.

  «Золото» на К-90 у Ворохті здобув досвідчений, перший номер української збірної з лижного двоборства Дмитро Мазурчук з Кременця, бронзовим призером став також вихованець кременецької школи стрибунів Олександр Шумбарець. Ще один верховинець – Юрій Янюк, посів шосте місце.

  На фото: Антон КОРЧУК (ліворуч) із тренером Віталієм ПРОКОП’ЮКОМ у Ворохті

 • Читайте також: У Ворохті планують відремонтувати трамплін для лижників

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!