У Ворохті планують відремонтувати трамплін для лижників

 • Перебуваючи із робочою поїздкою у Надвірнянському районі та селищі Ворохта, заступник голови Івано-Франківської ОДА Євген Фербей ознайомився із роботою закладів галузі спорту.

  Разом із головою Надвірнянської ОТГ Зіновієм Андрійовичем він відвідав Надвірнянську спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву «Нафтохімік Прикарпаття» і обласну комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу із зимових видів спорту у селищі Ворохта, які готують кадровий резерв для збірних команд України.

  Так, на розвиток спортивної школи у Ворохті, у рамках реалізації проєкту з капітального ремонту трамплінів, цьогоріч із обласного бюджету спрямовали понад три мільйони гривень. Також, йде робота щодо передбачення фінансування проєкту реконструкції лижного трампліна і в наступному 2021 році.

  Що ж до спортивної школи у Надвірні, де наразі займаються 267 вихованців, то варто підкреслити, що заклад знаний на Прикарпатті і далеко за його межами, адже саме тут готують майбутніх чемпіонів Європи та світу із дзюдо, самбо та боксу.

  За час існування у школі підготували три десятки майстрів спорту міжнародного класу, понад пів сотні учасників чемпіонатів світу та Європи, 25 призерів різноманітних змагань. Трьом тренерам-викладачам присвоїли звання «Заслужений тренер України».

 • «Розвиваючи спортивну галузь Прикарпаття, ми, окрім забезпечення належних умов для фізичного розвитку дітей, поступово перетворюватимемо Івано-Франківщину на своєрідний «спортивний магніт», який притягуватиме спортсменів, тренерів із різних куточків держави задля проведення різноманітних спортивних змагань», – зазначив Євген Фербей.

  Востаннє трамплінний комплекс капітально ремонтували понад 20 років тому. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!