Святкування Дня Незалежності в Івано-Франківську завершилися концертом під гаслом “Територія незалежних”. Франківців з Днем Незалежності України вітали гурти КОМУ ВНИЗ, «Тартак», «Антитіла». КОМУ ВНИЗ апелював до історії, Шевченка та українського коріння, а ведучий Олександр Положинський намагався франківчан випробовувати інтелектуально. Правда, йому те не дуже вдавалося. Із сумом музикант зауважив, що “інтелектуальні конкурси даються молодим франківцям Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/IMG_0596-2-300x150.jpg)