У Косові налагодили збір вторинної сировини. Цим займається приватне підприємство «Мотря-екодовкілля», яке очолює Тарас Мельничук. Активно збирати вторинну сировину підприємство почало торік. Посприяла підприємцеві Косівська міська рада, яка взялася налагоджувати сортування сміття. Почали з пет-пляшки, бо вона не утилізується природним шляхом. Пластикові пляшки створюють додатковий об’єм і міській владі доводиться платити за перевезення повітря. Тепер Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/08/20638068_511135925895936_6322802518955332011_n-300x150.jpg)