В Івано-Франківську на вулиці Івана Павла ІІ зіткнулися “Мерседес” Е-класу і мікроавтобус “Фольксваген Каравела”. ДТП побачили патрульні, які звернули увагу на скупчення людей, і вже на місці з’ясували, що водій “Мерседеса” втік з місця події. Пасажир цього ж автомобіля поскаржився на біль у колінах, його госпіталізували. Автомобіль-винуватець поліцейські змогли наздогнати вже за 300 метрів від Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/12/26105247_1395493343895073_201915395_n-300x150.jpg)