Аварія зі смертельним наслідком трапилась учора, 28 грудня, близько 19 год. 10 хв. між населеними пунктами с. Сопів та смт. Печеніжин Коломийського району. Як наразі встановлено правоохоронцями, 18-річний мешканець Коломийського району, керуючи автомобілем «АЗ-211340, та рухаючись автодорогою у с. Сопів Коломийського району, під час виконання маневру обгону попутного транспортного засобу, виїхав на смугу зустрічного руху, де вчинив наїзд на 60-річного велосипедиста. Внаслідок ДТП велосипедист від отриманих травм помер на місці події. Дорожньо-транспортна пригода за участю пішохода сталася учора близько 16 год. у місті Коломия. Як встановлено, 28-річний місцевий мешканець, керуючи автомобілем марки “Мазда-6”, рухаючись по вул. Б. Хмельницького в напрямку вул. С. Петлюри, не впорався з керуванням та допустив наїзд на 17-річного пішохода, який в той час переходив дорогу в невстановленому місці. В результаті аварії пішохід отримав тілесні ушкодження у вигляді забою тазу
Докладніше >>