За кошти державного бюджету придбали нове обладнання для пологового будинку КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня”. Цього разу це лапароскопічне обладнання. Проведення лапароскопічних операцій вимагає наявності високотехнологічного обладнання – лапароскопічної стійки з набором маніпуляторів, а також відповідних спеціалістів, які повною мірою володіють цією методикою. Про це повідомляє Надвірнянська ОДА. Саме такі спеціалісти працюють в пологовому будинку. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/10/IMG_3779-1536x1152-1-300x150.jpg)