Департамент агропромислового розвитку ОДА завершев прийом відомостей фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей і мають право на отримання дотації за бджолосім’ї. Про це повідомляє Івано-Франківська ОДА. Такою державною підтримкою в області скористаються 1297 власників за 63,8 тисяч бджолосімей на суму майже 12,8 млн грн. Більше мільйона гривень власникам бджолосімей буде спрямовано в Тлумацький Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/10/1303677-skilki-potribno-novachku-schob-zaynyatisya-bdzhilnitstvom-300x150.jpeg)