В Івано-Франківській області на час воєнного стану повністю заборонили продаж алкоголю. Про це під час ефіру на телебаченні “Галичина” повідомила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОДА. “На засіданні оперативного регіонального штабу прийняли розпорядження обласної військової адміністрації щодо заборони продажу алкоголю в Івано-Франківській області”, – сказала Світлана Онищук. Відтепер, з 00:00 27 лютого, на всій території Івано-Франківщини Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/02/im578x383-dry-zakon_molva33-300x150.jpg)