З понеділка, 7 лютого, відновлюється навчально-виховний процес у закладах дошкільної освіти та у 1-4 класах загальної середньої освіти на території Долинської громади. Про це повідомили у Долинській міській раді. Рішення вступує в дію відповідно до протоколу позачергового засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС №2 від 04.02.2022. Також рекомендовано керівникам закладів освіти приймати окремі рішення щодо Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/02/image-5-300x150.jpg)