Про це дійство мешканців Болехівщини попереджали завчасно. Щоправда, не казали, що буде аж настільки красиво. Відео з телеграму Блекліст. 150 дронів сьогодні, 11 червня, ввечері запустили в небо, щоб намалювати літальними апаратами тризуб та інші фігури. Мешканці соцмереж у захваті. Однією із таких історій поділився і Володимир Стебницький- начальник управління надзвичайних ситуацій Івано-Франківськоі ОДА. До Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/06/285923023_590386692470624_2129295340142759495_n-1-300x150.jpg)