Україна має доволі непросту й цікаву історію. Її унікальні звичаї, здобутки творчих людей і неповторна культура заслуговують чималої уваги. Саме тому “Галицький кореспондент” продовжує ділитися цікавими та маловідомими фактами про нашу країну. А ви знали, який український символ у давні часи використовувався як своєрідний оберіг? Мова про один з найосновніших державних символів – тризуб. Зображення тризуба Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/tryzuyu-300x150.jpg)