У Вижньому Березові Яблунівської територіальної громади свої двері для малечі гостинно відкрив новий дитячий садочок. Будівництво дошкільного підрозділу Вижньоберезівської гімназії розпочалося ще у 2019 році. На реконструкцію та капітальний ремонт дитсадка виділили майже 1,3 млн грн. з обласного бюджету, 100 тис. грн. на зазначені цілі передбачили у бюджеті Яблунівської селищної ради. За ці кошти підвели Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/10/vizhniy-bereziv-3-300x150.jpg)