Маршрут автопробігу незмінний протягом трьох років: розпочинається на вулиці Мельника, а кінцева зупинка — на Алеї слави, що на кладовищі у селі Чукалівка. Автопробіг присвячений Дню Збройних сил України, який відзначають 6 грудня. Захід організували задля подяки військовослужбовцям за їхню стійкість, а жителям тилових областей нагадують про необхідність донатити щодня, розповідає кореспондентка “Суспільного” з місця Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/027b8a42359b56fe-300x150.jpg)