В селі Підгір’я Богородчанської громади сьогодні провели благодійну акцію до Дня святого Миколая. Напередодні в цьому селі також відбувся благодійний ярмарок на парафіях церков Різдва Христового та Святого Миколая, повідомляє “Галицький кореспондент”. Жителька села Галина Гринишин розповіла, що з ініціативи місцевого священика Миколи Фреїшина уже другий рік напередодні свята Миколая на парафії проходить благодійна акція. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2023/12/371494150_1790308338095897_5050259397256256437_n-300x150.jpg)