У будинку збережуть автентичні елементи, проведуть комунікації. У Ворохті, що на Прикарпатті, відремонтують автентичну гуцульську віллу та влаштують у ній центр відновлення та психологічної реабілітації військових. Проєкт реалізує благодійна організація «Зорі надії», представники якої є переселенцями з Авдіївки, які зараз живуть у Ворохті. Раніше вони створили інструкторський підрозділ та добровольчий загін з аеророзвідки, а також Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-696x524-1-300x150.jpg)