23 населені пункти Прикарпаття залишилися без світла

 • Ситуація з аварійними вимкненнями електроенергії в області стабілізувалась.

  Про це повідомляє “Прикарпаттяобленерго”.

  Станом на 11:00 годину, 25 червня, без електроенергії повністю залишаються п’ять населених пунктів Верховинського, Галицького, Тлумацького району та Яремчанської зони.

  Частково знеструмлені 18 населених пунктів Верховинського, Богородчанського, Галицького, Долинського, Калуського, Косівського, Снятинського, Тисменицького, Тлумацького районів та Яремчанської зони. Більшість з вимкнень виконані на вимогу рятувальників.

  Бригадам АТ «Прикарпаттяобленерго» вдалось впоратись із аваріями на лініях, спричиненими негодою.

  В Богородчанському районі, Яремчанській зоні та місті Галич наші працівники замінюють повалені опори та ліквідовують пошкодження в електроустаткуванні. Також залишились поодинокі вимкнення, які посилено ліквідовують“, – каже заступник технічного директора обленерго Олег Тарантюк.

  Через затоплення у деяких районах довелось вимкнути живлення для населених пунктів на вимогу ДСНС, щоб запобігти небезпеці для мешканців. Внаслідок відкриття шлюзів на Бурштинському водосховищі відбувся різкий підйом води в річці Гнила Липа, затопивши село Дубівці Галицького району. Підстанцію в цьому селі залишили без напруги. 

  До слова, прикарпатські рятувальники активно допомагають населенню. Також понад 600 кілометрів доріг на Прикарпатті пошкоджені, 149 – зруйновані.

  На жаль через потоп у калуському притулку “Дім Сірка” померло двоє собак. Нагадаємо, Вагітну прикарпатку доставили на гелікоптері до медиків (фото/відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!