40 років без ремонту: у франківській поліклініці №2 оновили кабінети терапевтів та функціональної діагностики

 • У поліклініці №2 в Івано-Франківську відкрили п’ять оновлених кабінетів терапевтів, а також кабінет функціональної діагностики, де проводяться дослідження ЕКГ.

  Тут працюють сімейні лікарі, до яких звертаються чимало мешканців міста. А також мінімум раз на рік терапевт повинен провести електрокардіографічне обстеження пацієнту. Тож ремонт був необхідний, бо з часу відкриття поліклініки, з 1982 року, в цих кабінетах проводився лише косметичний ремонт, повідомляє міський голова Франківська.

  «У кабінетах не було ремонту з часу відкриття поліклініки. Наші лікарі-терапевти мають велику кількість декларацій та, відповідно, повинні надавати якісні послуги в якісних умовах. Це перші наші терапевтичні кабінети, які отримали хороший ремонт з придбанням апаратури й обладнання. Тут облаштовано все те, що вимагає від нас Національна служба здоров’я України», – зауважила керівник Міської поліклініки №2 Марта Стародубцева.

  У місті важливо оновлювати медичні заклади, адже в них обслуговуються багато пацієнтів. А особливість цієї поліклініки ще в тому, що тут багато військових проходять обстеження.

  «Важливо, щоб умови були якісними та відповідали вимогам НСЗУ. Дякую за ту велику кількість роботи, яка проводиться у наших поліклініках. Адже це покращує доступність для пацієнтів в отриманні медичної допомоги», – наголосив Руслан Марцінків.

 • До теми: У дитячій клінічній лікарні Івано-Франківська відкрили оновлене відділення реабілітації

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!