80 окрема десантно-штурмова бригада подякувала прикарпатцям за допомогу

 • Василь Андріїв, який до війни багато років очолював міську асоціацію учасників АТО в Івано-Франківську, а потім був там заступником, зараз воює у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді ЗСУ, повідомляє “Галицький кореспондент“.

  “Війна чітко розставила все на свої місця. Тепер є друзі, за якими ти підеш у вогонь і в воду, і є просто люди з минулого життя. У нас є «завтра», і в нас є майбутнє. І я радію, що в мене багато справжніх друзів перейшли з «минулого» життя в це майбутнє, з якими ми продовжимо йти разом”, – написав Андріїв у фейсбуці.

  Із подакою він звернувся у соцмережі до іванофранківців, які допомагають 80 окремій десантно-штурмовій бригаді.

  Едуард Прощук подарував Nissan Navaro, мобільна група працює на всі 100. Руслан Марцінків – L 200, який беруть в роботу. Євгеній Карабін – L 200, який вже розсікає з драйвовим козацтвом. Мар’ян Мігащук – особистий Land Rover, який вже поступив у їх ряди. А бронижилети і каски рятують життя.

  “Народні депутати, міський голова Івано-Франківська, обласна прокуратура – Ви справжні, дякуємо Вам!, – підсумував Василь Андріїв. – 80 окрема десантно-штурмова бригада ДШВ ЗСУ цінує вашу підтримку!”

 • Також читайте, як російських чиновників вчать хвалити путіна.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!