Марцінків пообіцяв скасувати містобудівні умови для скандального будівництва на Пасічній

 • Сьогодні, 3 вересня, активісти з мікрорайону Пасічна завітали на прийом до міського голови Івано-Франківська.

  Нагадаємо, на ділянці в районі вулиць Хіміків-Тролейбусна, поруч із ЗШ №24 БК «Вертикаль» будує багатоповерхівки для СБУ,. Проте місцеві мешканці хотіли бачити на тому місці сквер. Зараз вимагають збереження тієї зеленої зони, яка залишилася та безпечного і законного будівництва.

  Обурені мешканці вже перекривали вулиці Целевича та Галицьку, потім обурені мешканці перекривали дорогу на Львів в Угриневі, а також вийшли на акцію протесту під міською ратушею.

  Нещодавно люди заявили про те, що БК “Вертикаль” подала на активістів до суду. Згодом стало відомо, що жителям цього району навіть погрожували фізичною розправою.

  Сьогодні жителі цих вулиць прийшли до міського голови Руслана Марцінківа на прийом. Він в першу чергу поцікавився, що за ситуація із погрозами, і хто, на думку жителів, погрожував.

  «Це були не гопніки. Нам сказали, що ми маємо справу із серйозними людьми», – зазначив один із жителів.

  Наразі там щодня їздить техніка, роботи ведуться вже кілька місяців, а паркана не було, відтак діти вільно могли потрапити на територію будівництва.

  Франківці кажуть, що немає на місці будівництва також мийки для коліс та попереджувальних знаків. Жителі кажуть чиновникам звернути увагу на наявні порушення та просять мера ініціювати скасування містобудівних умов.

  Руслан Марцінків зазначив, що тепер має підставу скасувати містобудівні умови, адже є звернення мешканців й існує соціальна напруга. Він перечитав і підтримав звернення жителів, де зокрема йшлося про підтримку жителів ділянки і засудження дій будівельної компанії.

  Мера попросили також звернутися до БК «Вертикаль» щоб той відкликав позови.

  “Призупинила дію містобудівних умов область, і поки обласна інспекція не визнає ці вимоги законними або незаконними, міська рада не може вчиняти жодні дії”, – зазначив начальник відділу контролю за будівництвом Івано-Франківська Олег Семків.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!