Amazon за мільярд доларів купує стартап з офісом в Україні

 • Компанія Amazon уклала угоду про купівлю стартапу Ring – розробника розумних дверних дзвінків, який недавно залучив 160 млн доларів інвестицій при оцінці близькій до 1 млрд доларів.

  Про це пише Ain.ua.

  Загальна сума залучених інвестицій перевищила 209 млн доларів, згідно Crunchbase. Точна сума операції не називається, проте за даними медіа, сума угоди становить понад 1 млрд доларів.

  Про операцію вже повідомили ряд ЗМІ, в тому числі – GeekWireReuters та TechCrunch з посиланням на власні джерела.

  Як припускає видання VentureBeat, угода може допомогти Amazon в боротьбі за ринок доставки “до порогу” і нішу розумних пристроїв, можливо, буде проводитися інтеграція з розумною колонкою Alexa.

  Загальний обсяг залучених компанією інвестицій за інформацією Сrunchbase – $209 млн. Компанія дебютувала в 2013 році на Shark Tank, тоді її продукт називався DoorBot. Команда шукала 700 тисяч доларів за 10%, але не знайшла інвестора, повідомляє TechCrunch.

  У 2016 році продажі компанії Ring становили близько 155 млн доларів. Втім, стартап все ще не вийшов на прибутковість.

  Один з найвідоміших продуктів компанії – розумний дверний дзвінок, який має Wi-Fi-підключення і камеру, так що користувач, навіть перебуваючи не вдома, може відстежувати відвідувачів біля дверей і спілкуватися з ними.

  Працює це так:

  У київському офісі на сьогоднішній день працює близько 450 осіб. Спочатку в українському офісі займалися розробкою програмного забезпечення в області машинного навчання, комп’ютерного зору, інтелектуального аналізу даних і інших сфер штучного інтелекту для використання в продуктах Ring.

  Тепер в київському офісі також є відділ з розробки пристроїв і служба підтримки.

  До теми: Українець потрапив в топ-30 кращих IT-підприємців Європи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!