Амбулаторії Івано-Франківщини отримали нові кисневі концентратори

 • В Івано-Франківську передали кисневі концентратори прикарпатським амбулаторіям загальної практики сімейної медицини.

  Директор департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ігор Дмитренко розповідає, що ці концентратори розподілятимуть на первинну ланку медичної допомоги, інформує “Галицький кореспондент”.

  “Вони призначені для використання на первинній ланці тим пацієнтам, які перенесли важку форму ковід. Їх використовують у домашніх умовах, щоб у людини нормально функціонували легені”, – пояснює Ігор Дмитренко.

  За його словами, людина заключає договір із медичним закладом і вдома використовує кисневий концентратор поки потрібно. Сьогодні медзаклади отримали 191 концетратор. За весь час на Прикарпатті закупили 791 концентратор на суму 23,9 мільйона гривень.

  Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОДА, наголошує, що передача концентраторів є суттєвою допомогою для медичних закладів області.

 • “Наразі збльшується кількість киснезалежних пацієнтів, але медзаклади готові. Кисень це той компонент, який використовують в усіх медичних закладах і без нього не можуть впоратися. Тому максимально виділяються кошти, щоб лікарі могли якісно лікувати людей”, – розповідає очільниця ОДА.

  Читайте також: 1000 аналізів у день: У Франківську запрацювала сучасна молекулярна лабораторія

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!