Аплодували стоячи: вистава Франківського драмтеатру підкорила Кропивницький (ВІДЕО)

  • Івано-Франківський обласний драматичний театр опублікував на своїй офіційній сторінці в мережі Фейсбук відеозйомку реакції захоплених глядачів у Кропивницькому, після їхньої вистави “Шаріка, або Кохання січового стрільця”:

    “Перший такий яскраво-насичений та енергетично-наповнений день великих гастролей, у рамках національного культурного проекту “Галичина і Подніпров’я 1918-2018 “завершився так! Невимовно зворушені вашим теплим прийомом, дорогі кропивничани і кропивничанки, й з нетерпінням чекаємо наступних щовечірніх зустрічей!”, – прокоментували актори.

    Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що Франківський драмтеатр вирушив до Кропивницького, де загалом актори мають продемонструвати шість постановок.

  • Перший такий яскраво насичений та енергетично наповнений день великих гастролей в рамках національного культурного проекту Галичина і Подніпров‘я 1918-2018 завершився так! Невимовно зворушені вашим теплим прийомом, дорогі кропивничани і кропивничанки, і з нетерпінням чекаємо наступних щовечірніх зустрічей! ❤

    Gepostet von Франківський драмтеатр am Dienstag, 16. Oktober 2018

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!