В Ізраїлі скасували гастролі російського театру через підтримку війни

 • Вони перенесли візит театру до «шостої вечора після війни».

  Продюсер Гаді Орон заявив, що показ «Ленкому» у театрі «Габіма» скасований через підтримку російської війни проти України.

  Як передає «Укрінформ», про це повідомляє Detaly.co.il.

  «Ми не передбачали такого великого хвилювання за і проти, яке виникло через російсько-український конфлікт. Ми всі вважаємо, що немає потреби розпалювати ще більше розбіжностей тут. Тому, порадившись із керівництвом театру «Габіма», ми вирішили звільнити дати та відкласти візит театральної трупи «Ленком» до Ізраїлю до, як кажуть, «шостої вечора після війни», – йдеться в офіційному релізі, поширеному продюсером Гаді Ороном.

  Поінформовані джерела повідомили виданню, що спонсорами візиту «Ленкому» до Ізраїлю мали стати Департамент культури при уряді Москви, Сбербанк, а також один з олігархів – за допомогою приватної компанії.

  Раніше у соцмережах Ізраїлю була розпочата кампанія за скасування гастролей московського театру «Ленком» в Ізраїлі. До цього закликали правозахисники та проукраїнські активісти. 25 та 26 серпня в ізраїльському сегменті фейсбуку з’явилися публікації, які вимагають не допустити появи на сцені головного національного театру країни гастролерів, які відкрито підтримують війну РФ в Україні.

  Читайте також: У Грузії на концерті The Killers стався скандал через росіянина на сцені

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!