«АТБ» як приклад для наслідування

 • Потужна торговельна мережа змушує усіх конкурентів переходити на більш високі стандарти роботи й обслуговування.

  За 10 місяців 2018 року товарообіг «АТБ» становить 84,1 млрд грн. Фактично це означає, що кожного дня в магазинах цієї мережі українці скуповували товарів більше ніж на 280 млн грн. Це фантастичні показники! Свій внесок у цю статистику зробили й мешканці Івано-Франківщини, адже нещодавно магазини «АТБ» з’явилися і в нашій області. Тож ми отримали змогу приєднатися до шанувальників цієї мережі, яких, слід сказати, в країні багато – понад три з половиною мільйони українців щодня (!) купують продукти саме у цих маркетах.

  «Сьогодні торговельна мережа «АТБ» налічує 979 магазинів у 251 населеному пункті 22 областей іпродовжує демонструвати найвищі темпи зростання. Інноваційні підходи до розробки маркетингової стратегії, логістики, контролю якості продовольчих товарів та обслуговування клієнтів забезпечили підприємству позиції лідера в галузі торгівлі нашої країни як за кількістю покупців, так і за товарообігом», – підкреслює Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

  Експерти говорять: наразі ця компанія є справжнім драйвером української торгівлі. Вона не тільки задає динаміку всьому ринку, але й підтягує до свого рівня інших ритейлеріву тих областях,  де з’являються магазини «АТБ». І мешканці Івано-Франківщини в цьому, певно, вже переконалися. Адже з появою таких маркетів, конкуренти змушені і сервіс поліпшити, і асортимент розширити, і цінову політику переглянути (на користь покупців, звісно).  Мають вигоду бізнесмени, що є виробниками товарів. Традиційно «АТБ» намагається в кожній області залучити місцевих аграріїв, харчовиків тощо до плідної співпраці, щоб покупці мали змогу придбати ту продукцію, яка була зроблена в їхньому регіоні.

  Цікава історія корпорації. «Старт діяльності роздрібної мережі «АТБ» був даний у 1993 році, коли відбулося об’єднання в межах однієї компанії шести гастрономів міста Дніпропетровська. Свою назву – «АТБ-маркет» – підприємство отримало від скорочення попередньої («Агротехбізнес»)у 1998 році. Відтоді всі магазини «АТБ» працюють під одним брендом», – розповідає Наталія Шаповалова. За 25 років роботи підприємство виросло в найбільшу роздрібну мережу національного масштабу. Це найпотужніший роботодавець у даній галузі. Кожен із 50 000 співробітників пишається своєю причетністю до «АТБ», бо в цій компанії він має змогу не тільки працювати, але й професійно зростати.

 • Слід підкреслити, система роботи мережі з кадрами дійсно унікальна.Вона навіть стала еталоном для багатьох інших торговельних підприємств. Співробітники, які обіймають адміністративні посади, та й усі, хто працює в «АТБ», отримали професійну підготовку в учбових центрах компанії. Такі центри діють у різних регіонах. Вони вже стали справжньою кузнею кадрів для підприємств вітчизняної торгівлі.

  Націленість на результат, розвиток професійних якостей, дотримання корпоративних норм і високий рівень відповідальності кожного співробітника сприяють виконанню місії підприємства. Вона полягає у тому, щоб не тільки забезпечувати населення України якісними продуктами харчування та непродовольчими товарами першої необхідності за мінімальними цінами, але й удосконалювати вітчизняну торгівлю. Виконувати це завдання компанії вдається чудово!

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!