Аудіогід: у селі Погоня “озвучили” Хресну дорогу

 • 10 жовтня голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк, керівник апарату райдержадміністрації Ярослав Татарин взяли участь в урочистому відкритті та посвяті електронних аудіогідів для Хресної дороги на території Погінського монастиря Успіння Матері Божої в селі Погоня.

  Проєкт-переможець Тисменицької районної ради, ініційований головою районної ради Тетяною Градюк для розвитку релігійного туризму на Тисмениччині, втілили в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, що реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати-Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей.

  Настоятель монастиря Роман Мельник та отець Никодим Гуралюк освятили встановлені аудіогіди та подякували за підтримку і сприяння в розвитку духовно-паломницького центру, вагому дольову участь у створенні комфортних умов перебування прочан і паломників у монастирі.

  Загальний бюджет проєкту становив понад 150 тисяч гривень. Це, зокрема, кошти для закупівлі та встановлення системи «Аудіогід». Дольова участь районного бюджету в реалізації проекту – 33 тисячі гривень.

  Відтепер усі прочани духовно-паломницького центру, проходячи Хресну дорогу самостійно, матимуть можливість прослухати її однією із трьох мов – українською, німецькою або польською, що значно підвищить рівень релігійного туризму на теренах Тисмениччини.

  Читайте також: У Франківську відбудеться цикл заходів на згадку про Івана Павла ІІ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!