У Франківську відбудеться цикл заходів на згадку про Івана Павла ІІ

 • В Івано-Франківську відбудеться цикл заходів на згадку про постать Святого Йоана Павла ІІ.

  Ці події відбудуться з нагоди 42-ї річниці обрання і понтифікату Святого Йоана Павла ІІ та 100-річчя Його народження з метою вшанувати і показати цінність діяльності Папи.

  У суботу, 17 листопада, в костелі Ісуса Христа Царя Всесвіту, що по вул. Вовчинецька, 92, відбудуться події під назвою «Святий Йоан Павло II – речник діалогу».

  Головним «героєм» вечора буде Йоан Павло II – особистість, яка змінила погляди багатьох людей на християнство, свободу та основні права людини. У 2019 році Сейм Республіки Польща прийняв рішення встановити 2020 роком Святого Йоана Павла ІІ. Своїми заходами на відзначення 100-річчя від дня народження Кароля Войтили долучився і Центр польської культури та європейського діалогу в Івано-Франківську.

  Організатори обіцяють пригадати та розповісти присутнім про постать Йоана Павла ІІ, життєву дорогу святого та християнські цінності, які він проповідував.

  Програма:

  17:30 – Відкриття виставки „Кароль Войтила. Народження”

  18:00 – Свята Меса

 • 19:00 – Концерт християнської музики

  Виставка «Кароль Войтила. Народження» покличе глядачів у подорож переломними моментами життя Йоана Павла ІІ. Вона буде цікавою для широкої громадськості: і тих, хто пам’ятає Йоана Павла ІІ, і тих, хто народився вже після Його смерті. 

  Метою виставки є нагадати про особистість, яка вплинула на перебіг історії, показати коріння Йоана Павла ІІ та багатство Його життя, особистості і мислення. Виставку підготував Центр думки Йоана Павла ІІ.

  Після подячної Святої Меси на всіх чекає концерт християнської музики, на якому пролунають важливі релігійні пісні. Зокрема глядачі почують улюблені твори Йоана Павла ІІ. Під час концерту кожен зможе згадати найважливіші етапи життя Святого.

  До теми: У Коломию привезли мощі святого Миколая

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!