“АвакOFF”: у Франківську вимагають відставки Арсена Авакова (ФОТО)

 • Сьогодні, 18 червня, люди зібралися під стінами Івано-Франківської адмінбудівлі та вимагають відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

  До речі, він разом з іншими міністрами може отримати річний імунітет від звільнення. Верховна Рада сьогодні буде голосувати за програму дій уряду.

  За словами організатора акції Владислава Біль, їхня єдина вимога – відставка Авакова. Такими заходами у регіонах вони підтримують протест у Києві.

  “Ми багато протестували, але це кульмінація. Сьогодні в суспільстві сіють насильство і страх. Люди розуміють, що в правоохоронній системі немає захисту. І саме зараз є легітимний шлях вирішити цю ситуацію”, – зазначає активістка Наталія Сербин.

  Учасник акції Олег Саїк переконаний, що кожен їхній вихід на протест несе чітке посилання до влади: вона має поважати людей, захищати та боятися.

  “Ми не хочемо бути наступними “Стерненками”, ми хочемо жити у вільній країні. Я дуже сподіваюся, що люди, які зараз сидять вдома і слідкують за нами – наступного разу теж вийдуть на вулиці», – наголошує активіст.

  Нагадаємо, нещодавно в Україні відбулися масові акції протесту з вимогою відправити у відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Під гаслом «Авакова у відставку» люди збиралися у Києві під Верховною Радою, а також біля урядових будівель в містах України, зокрема в Івано-Франківську. За словами активістів, відколи Аваков отримав посаду, реформа поліції була повністю провалена, сам міністр перебуває в епіцентрі скандалів та займається більше політикою, ніж правопорядком та протидією злочинності.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!