Байден оголосив про введення понад 500 нових санкцій США проти Росії

 • Байден також доручив своїй команді посилити підтримку громадянського суспільства.

  Сполучені Штати розширюють санкції проти Росії ще на 500 пунктів, спрямованих проти осіб, пов’язаних з ув’язненням Навального, а також проти російського фінансового сектору, військово-промислової бази та закупівельних мереж, пише УНН.

  “Сьогодні я оголошую про понад 500 нових санкцій проти Росії за її триваючу загарбницьку війну проти України та за смерть Олексія Навального, який був сміливим антикорупційним активістом і лідером найзапеклішої опозиції Путіну”, – повідомив Байден.

  Як вказано у його заяві, ці санкції стосуватимуться “осіб, пов’язаних із ув’язненням Навального, а також російського фінансового сектору, військово-промислової бази, закупівельних мереж і тих, хто ухиляється від санкцій на багатьох континентах”.

  “Вони гарантують, що Путін заплатить ще більшу ціну за свою агресію за кордоном і репресії вдома”, – наголосив Байден.

 • “Ми також накладаємо нові експортні обмеження на майже 100 організацій, які надають закулісну підтримку російській воєнній машині. Ми вживаємо заходів для подальшого скорочення енергетичних доходів Росії. І я доручив своїй команді посилити підтримку громадянського суспільства, незалежних ЗМІ та тих, хто бореться за демократію в усьому світі”, – вказав президент США.

  Читайте також: Міністр оборони Литви вважає, що російська загроза для НАТО не зросте, доки РФ “загрузла” в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!