Барви осені: де найкраще фотографуватися у франківському парку

 • Настала осінь, і міський парк імені Шевченка – одне з найпопулярніших місць Івано-Франківська – став чудовою фотолокацією для всіх бажаючих.

  Втім, площа нашого парку складає понад 25 гектарів, і знайти всі його цікавинки може бути складно. Тож до уваги читачів “Галицького кореспондента” підбірка локацій у парку, де ваші фото вийдуть найцікавішими.

  На алеях

  Одне із найочевидніших місць для фото – алеї міського парку. Довгі ряди дерев, які тягнуться на сотні метрів, можуть стати вартим уваги фоном. Радимо використовувати довгофокусний об’єктив та не забувати про композицію знімка.

  Біля клумб із квітами та декоративними кущами

  За останні кілька років франківський парк сильно змінився на краще. По всій території знаходяться клумби із квітами, які одразу привертають увагу. Не можна не згадати й про декоративні кущі в формі слонів. Втім, одразу ж попередимо – на саму клумбу зі слонами залізати заборонено, за це вас можуть оштрафувати.

  На мотузковому парку – під кронами дерев

  Система дерев’яних платформ, драбин, канатів та переходів, підвішених досить високо, завжди приваблює відвідувачів, особливо юних. Тож якщо ваша дитина дивиться на альпін-парк і каже “хочу!”, не забудьте зробити кілька кадрів на маршруті. Знаходиться він неподалік стадіону “Рух”.

  Біля “античних” статуй

  У центрі парку, в старовинній будівлі розміщений ресторан “Францішек Ромашкан”. А біля цієї будівлі є декілька статуй у стилі, схожому на давньогрецький чи давньоримський. Тож якщо хочете додати до ваших фото трохи старовинного колориту, зверніть на них увагу.

  Біля маленьких озер

  Ближче до кінця парку, якщо йти з центру Франківська, знаходяться одразу декілька красивих фотолокацій. Зокрема, це знаменитий міст, де постійно фотографуються закохані пари та наречені. Це дерев’яний пірс і качелі біля озера. Це екзотична альтанка в японському стилі. Це і озеро з фонтаном, на березі якого лежать кам’яні брили. Всі ці локації зможуть стати родзинками для вашої фотосесії.

  На оглядовому колесі

  Одним із атракціонів міського парку є стареньке колесо огляду. Втім, наразі воно ще працює – тож можна сісти у кабінку і зробити чудові фото парку згори.

  І – птахи!

  На озерах у міському парку живуть качки різних видів, а ще, звісно ж, лебеді. Тож якщо любите птахів, завжди можна зробити фото із ними. Проте зробимо ще одне застереження: не годуйте їх для цього хлібом! Хліб – це шкідлива нездорова їжа для диких водоплавних птахів, яка може призводити до серйозних проблем зі здоров’ям. 

  Позаду стадіону “Рух”

  Якщо ж вам до вподоби не яскраві осінні фото на природі, а більш незвичні локації на кшталт закинутих будівель, то можете обійти стадіон “Рух” ззаду. Там знаходяться декілька сходів, які не використовуються і вже встигли зарости деревами. Похмура атмосфера і чіткі архітектурні лінії знайдуть своїх шанувальників.

  Майже будь-де

  Якщо підійти до фотозйомки з фантазією, натхненням і ще й якийсь реквізит принести з собою, то будь-яка галявина у парку стане чудовим місцем для фотосесії. І осіннє листя, куди ж без нього.

  Проте звісно ж, подібний список не може не бути суб’єктивним. Тож проявляйте вашу фантазію і робіть яскраві осінні фото!

  Читайте також: Кава і до кави: скільки у Франківську коштує сходити в кав’ярню

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!