Без страхувальних поясів та касок: у Франківську голова Держслужби з питань праці вчив правильно встановлювати білборди

 • «Люди, бережіть себе і своїх колег!», – звернувся голова голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега до читачів у соціальній мережі «Фейсбук».

  Він розповів, що приїхав на рідне Прикарпаття. А в Івано-Франківську, проїжджаючи біля ТЦ “Арсен”, побачив, як на одному із білбордів проводяться якісь роботи.

  «Маю таку звичку одразу подивитись, чи дотримуються правил охорони праці під час проведення робіт, зокрема, на висоті, – написав він. – На жаль, як і очікувалось: двоє працівників, які працювали в “люльці” навіть не мали страхувальних поясів, а відповідно, очевидний ризик падіння».

  Будівельних касок теж не було. Чернега підійшов, представився і попросив опустити “люльку”. Далі він провів короткий інструктаж із охорони праці. І запитав: чому вони не люблять своїх рідних, дітей та не цінують своє життя? Опущені очі сказали все самі за себе… Врешті він попросив негайно зв’язатись з керівником фірми, щоб привезли все необхідне для безпечних робіт.

  А через годину перевірив. Ситуацію кардинально виправили. «До речі, старший бригади подякував. Сказав, що все зрозуміли. Дуже на це сподіваюсь. Люди, це ваше життя і здоров’я. Бережіть їх…», – підсумував Роман Чернега.

 • До речі, рік тільки почався, а одна з вулиць у центрі Івано-Франківська вже поповнилась втіленим проектом від програми «Вивіски».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!