Більше треба платити тим, хто виконує важку роботу, а не працює на півставки, – міський голова Болехова

 • Сьогодні, 6 квітня, відбулось друге пленарне засідання шостої сесії Болехівської міської ради, на якій, зокрема заслуховували звіт відділу житлово-комунального господарства, будівництва, транспорту, екології та благоустрою міста за пророблену роботу в 2015 році.

  Доповідав директор Комбінату комунального підприємства Богдан Парахоняк . Оскільки міські депутати були ознайомлені з поданим звітом, то вирішили  перейти одразу до запитань.

  Так, представник профільної комісії заявив про те, що враховуючи ті показники, які їм надав Богдан Парахоняк, комісія подала рекомендацію визнати роботу комунального підприємства, що займається обслуговуванням міста, незадовільною.

  Голова постійної комісії з питань ЖКГ Олександр Пічкур пояснив це тим, що станом на грудень 2015 року заборгованість підприємства складала майже 400 тис. грн.

  У свій захист Парахоняк відповів, що вже до квітня 2016 року вся заборгованість була погашена. Втім міський голова зауважив, що зараз йдеться саме про 2015, а не 2016 рік.

  Крім того, Богдан Мельник оприлюднив кошторис зарплат підприємства, де основна кількість робітників працює на півставки. Керівник комунального підприємства отримує зарплату у розмірі понад 7 тис. грн., представники апарата – приблизно 4 тис. грн., ще дехто має зарплату – понад 3 тис. грн., а решта – трохи більше тисячі гривень.

  «Найбільше треба платити тим, хто виконує важку роботу, а не працює на півставки», – наголосив міський голова Болехова. В свій захист Парахоняк заявив, що підприємство не  може заробити на себе і приносити  прибуток. Тоді, Богдан Мельник пригадав начальнику відділу про те, що він підписував контракт, в якому зобов’язався ліквідувати заборгованість та повернути підприємство до життя.

  Після довгих дискусій депутати  не визнали роботу комунального підприємства задовільним у 2015 році та вирішили продовжити розгляд питання на наступній сесії.

  Нагадаємо, що болехівські депутати тепер оперують планшетними ПК.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!