Богдан Станіславський: Наша ціль – показати, як працювати в партії і навіщо це робити

 • Сьогодні, 25 грудня, в Івано-Франківську відбулась конференція політичної партії “Об’єднання “Самопоміч””.

  Богдан Станіславський, голова Івано-Франківської обласної організації “Самопомочі” та депутат обласної ради, розповів, навіщо взагалі існують політичні партії та підбив підсумки перших виборів у громадах.

  “У 2015 році ми вперше ввійшли до представницької влади Прикарпаття за результатами місцевих виборів. В результаті вчорашніх виборів до ОТГ ми маємо двох кандидатів у депутати по селу Спас, які, згідно з нашим паралельним підрахунком голосів, стали депутатами. Також цікава ситуація у Делятинській ОТГ : там 26 депутатів, з яких лише чотири – за партійними списками, а 22 – самовисуванці. І з цих чотирьох один – від “Самопомочі”, – зазначив Богдан Станіславський.

  За його словами, “зріз” політика, що б хто не говорив, – це саме вибори, і тому останні вибори в ОТГ показали реальні результати.

  “Зараз дуже цікаво спостерігати за тим, як люди відмежовуються від партій. “Не бути партійним”, не залежати від партійної системи – це такий синдром радянського часу. Але ж по-іншому досягнути якихось зрушень в розвитку України неможливо! І тому наша ціль – моя, як голови, і всіх моїх колег – показати власним прикладом, як працювати в партії і навіщо це робити. Вважаю, що на цей момент люди, які є в “Самопомочі”, мають бути прикладом того, як потрібно жити і працювати. Ми обрали принцип терплячості – як кажуть старші люди, “хто терпен, той спасен”, – додав Богдан Станіславський.

 • Читайте також: Податок на виведений капітал має формувати бюджет України, – Олег Березюк

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!