Буде катастрофа з виплатою зарплат освітянам, – Марцінків

 • Сьогодні, 19 листопада, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів традиційний прямий ефір.

  Він заявив, що наступного року буде проблема з виплатою зарплат.

  Також зазначив, що сьогодні була бесіда з прем’єр Міністром України Денисом Шмигалем та міськими головами.

  Ми обговорювали багато питань. Наразі нам не зрозуміло, як буде перераховуватися державна субвенція. У нас буде катастрофа з виплатою зарплати для освітян наступного року. Ми уже зараз бачимо, що сума, яка піде з держави на освітню галузь, буде близько пів мільярда гривень. Звідки брати ці кошти, ніхто не знає. Тому ми вважаємо, що це неправильний підхід щодо державної субвенції”, – каже мер.

  Додає, що з Івано-Франківської громади наступного року забереться майже 61,5 мільйона гривень до державного бюджету, тобто, реверсної дотації.  

  До слова: На тлі карантинних обмежень через пандемію коронавірусу, які для багатьох громадян обернулися зменшенням рівня доходів, в Україні знову заговорили про майбутнє підняття цін. Уже тепер покупці зауважують подорожчання деяких продуктів у крамницях, а про збільшення вартості хліба на 20 відсотків офіційно заявляють франківські чиновники. 

  Як відбувається ціноутворення і які реальні причини подорожчання деяких товарів читайте у матеріалі “Ціни ростуть швидше, ніж зарплати та пенсії”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!