“БУР” шукає на Прикарпатті волонтерів для облаштування прихистку в Бурштинській громаді

 • У селі Новий Мартинів, що на Івано-Франківщині, з 4 до 10 вересня відбудеться волонтерський табір “Будуємо Україну Разом” у межах програми “Мріємо та діємо”.

  Про це “Суспільному” повідомили у пресслужбі “БУРу”.

  Волонтери планують відремонтувати цокольне приміщення школи у селі Новий Мартинів Бурштинської громади. Там проживатимуть люди з “гарячих” точок України, здебільшого з Донецької, Харківської та Херсонської областей.

  Приєднатися до “БУР-табору” можна з 14 років. Для цього потрібна згода батьків. Щоб стати волонтером, потрібно заповнити анкету за посиланням.

  Організатори забезпечують харчування для зареєстрованих учасників. Також з Бурштина до Нового Мартинова для волонтерів організують трансфер. Табори відбуватимуться згідно з профілактичними та карантинними рекомендаціями МОЗ.

  “Будуємо Україну Разом” — волонтерський рух української молоді. Програма “БУР” виникла у 2014 році як волонтерська акція Української освітньої платформи (тоді Львівська освітня фундація) з відновлення житла в Краматорську після його звільнення від російської окупації. Відтоді учасники програми допомагають створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, які цього потребують.

  Читайте також: 250 км за шість днів: прикарпатський спортсмен біжить марафон, щоб зібрати гроші для ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!