250 км за шість днів: прикарпатський спортсмен біжить марафон, щоб зібрати гроші для ЗСУ

 • Прикарпатський спортсмен Микола Таран вирішив пробігти 250 км за шість днів, щоб зібрати гроші на потреби ЗСУ.

  Ідею запозичив з ультрамарафону Fire + Ice Ultra Race 2022, який щорічно проходить в Ісландії, йдеться в сюжеті “Суспільного”.

  “Це фіксується на мій телефон, я закачав програму. Кожного дня я вмикаю її та біжу за планом. Наприклад, вчора потрібно було пробігти 36,6 км. Я зафіксував це в себе в телефоні, вже є офіційні результати. Сьогодні — 42,8 км, теж вже зафіксував. Завтра — 42,6 км, а в четвер — 70 км. В суботу в мене — фінішна пряма — 19 км”, — розповідає Микола Таран.

  29 серпня, у перший день марафону, Микола пробіг від села Небилів Калуського району до села Росільна Івано-Франківського району.

  “Сьогодні (30 серпня — ред.) я о 4:30 вибіг з Небилова до Долини. Завтра, наприклад, я бігаю у Франківську. Два останні дні — ще не придумав, де мені дистанцію бігти”, — каже спортсмен.

  Упродовж шести днів власного марафону Микола Таран збиратиме гроші для ЗСУ. Чоловік каже, дізнався, що його подруга організувала збір коштів на купівлю буса для 58 бригади, та не зміг стояти осторонь. З його слів, за два дні вже вдалося зібрати 12 тис. грн.

 • “Один мій знайомий лікар, який зараз теж в ЗСУ, сам відправив 10 тис. грн. Також сьогодні дівчинка написала мені, вона зараз — за межами України. Побачила, що я це рекламую в соцмережах, та сказала, що за кожен мій кілометр зможе відправити 1 євро. І так нарахується гарна сума — 250 євро. Я був дуже щасливий від цього”, — каже Микола Таран.

  Свій маршрут спортсмен формує сам, проте пробігти планує стільки ж, як і учасники ультрамарафону Fire + Ice Ultra Race 2022.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!