Через похолодання освітні заклади у Калуші перейдуть на онлайн-навчання

 • Сьогодні у міського голови Андрія Найди відбулася нарада з керівниками освітянських закладів, метою якої було з’ясування дійсної ситуації з температурними показниками у приміщеннях.

  Усі, без винятку, директори доповіли про організацію освітнього процесу з минулого понеділка після припинення теплопостачання. В майже усіх закладах температурні показники дозволяють на сьогодні проводити очне навчання.

  Про це йдеться на сторінці міської ради у соцмережі.

  В поодиноких випадках педагогічними радами ухвалили рішення про скорочення тривалості уроків, ліцей ім. Бахматюка перейшов на дистанційне навчання.

  За узагальненою інформацією найнижчі показники у класних кімнатах зафіксовані на рівні 13-14 градусів за Цельсієм, найвищі – 19-20 градусів.

  “В кожному навчальному закладі тривають опитування батьків щодо вибору форми навчання на наступний тиждень, позаяк за прогнозом після нетривалого потепління очікується знову пониження температури. Серед опитуваних переважає думка щодо переходу на дистанційне навчання. І таке рішення, як домовились сьогодні з директорами усіх ліцеїв та гімназій, буде застосовано з наступного понеділка”, – інформують у міській раді.

  Щодо дитячих садочків – то тут температурний режим витримується за допомогою електрообігрівачів. Дошкільним закладам освіти й надалі рекомендовано використовувати такий підхід.

  Детально проаналізувавши всі нинішні доповіді керівників шкіл та дитячих садочків, у підсумку можна сказати, що критичної ситуації не спостерігається. Всіма директорами освітянських закладів вживаються заходи щодо організації ефективного навчального процесу відповідно до коливання температур.

  Читайте також: Впроваджувала російські стандарти освіти: прикарпатська СБУ оголосила підозру директорці школи з Херсонщини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!