Червоний Хрест допоможе оснастити паліативні заклади Івано-Франківщини

 • Сьогодні, 22 липня, в Івано-Франківську відбулася зустріч в. о. голови облдержадміністрації Марії Савки з делегацією німецького Червоного Хреста міста Дахау.

  Під час зустрічі обговорювалася низка важливих питань, а саме, оснащення закладів паліативної допомоги та підтримки і навчання патронатних сестер області.

  Зокрема, Марія Савка привітала гостей на прикарпатській землі, висловивши подяку, та зазначила, що саме завдяки підписанні угоди у 1991 році про співпрацю, Прикарпаття отримало чималу допомогу у багатьох галузях.

  «За цей час на терени Івано-Франківщини було привезено 50 вантажів гуманітарної допомоги – більше 500 тонн, зокрема, одяг, взуття, засоби гігієни та медичне обладнання» – сказала Марія Савка.

  Зі свого боку представники Червоного Хреста наголосили на подальшій спільній співпраці із обласною владою, адже це дозволить відчутно допомогти закладам охорони здоров`я та соціального захисту населення Івано-Франківської області.

  Всі медичні заклади області отримували допомогу від німецького Червоного Хреста. Так, для обласної дитячої клінічної лікарні, обласної клінічної лікарні, Надвірнянської ЦРЛ та організації Товариства Червоного Хреста в місті Івано-Франківську були передані автомобілі. Івано-Франківщина стала першою з українських областей, яка почала співпрацювати з Червоним Хрестом німецької землі Баварія.

 • Нагадаємо, У Франківську волонтери Товариства Червоного Хреста обговорили проблеми захворюваності на кір

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!