На Снятинщині відкрили паліативне відділення

 • У Заболотівській багатопрофільній лікарні відкрили паліативне відділення. Тепер тут є все необхідне для надання якісної паліативної допомоги та полегшення болю невиліковно хворим пацієнтам.

  В урочистому відкритті взяли участь директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко, представники місцевої влади, духовенства та колектив лікарні, повідомили в Департаменті охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

  “На жаль, потреба в наданні паліативної допомоги щоразу зростає. Впливає на це й війна з російським агресором, – каже керівник ДОЗ ОДА. – Важкохворі люди тим більше потребують професійного специфічного та цілодобового догляду, тому відкриття цього відділення – це справді подія і не тільки для закладу, а й для громади”.

  Відділення оснащене всім необхідним. Тут зручні функціональні ліжка, до кожного з них підведений кисень. На ремонті роботи витратили власні кошти закладу та значну частину з місцевого бюджету.

  Нагадаємо, на базі старого поліклінічного відділення центральної Лисецької лікарні за кошти донорів облаштували сучасну паліативну лікарню на 30 місць.

  До теми: У Коломиї на оздоровлення дітей захисників виділили два мільйони гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!