Читання з листка, обмовки та гучні заяви: команда «Слуг народу» виступила проти вічних депутатів

 • Сьогодні, 31 березня, 25  нардепів від “Слуги народу” вирушили в Івано-Франківську область, де влаштували акцію на підтримку кандидата на довиборах в Раду Василя Вірастюка. Їхні опоненти з “За майбутнє” натомість влаштували контракцію. 

  В Івано-Франківській ОДА народні депутати Микола Тищенко, Роксолана Підласа, Юрій Камельчук, Святослав Юраш, Андрій Жупанин та  Ігор Кривошеєв вирішили підсувати свій візит.

  Роксолана Підласа повідомила, що станом на 16:00 роботу ОВК відновили. Втім вже о 16:30 новий голова комісії оголосив перерву для інвентаризації документів і вона досі триває. Очікують, що роботу комісії відновлять о 20.30 і вона знову буде приймати протоколи.

  Попередній голова прийняв рішення відправити на перерахунок 12 ДВК, а саме зараз відбувається судове засідання щодо перерахунку голосів ще на одній дільниці за позовом Василя Вірастюка.

  Микола Тищенко зізнався, що нардепи приїхали підтримати Василя Вірастюка. Мовляв, людей хочуть позбавити їхнього законного права вибору. З листка він прочитав заяву про те, як чесно їхня команда проводила вибори і про те, що відбувається зараз. Також Тищенко декілька разів обмовлявся та переходив на суржик.

  «Шо ви тут робите?», – звернувся Тищенко до поліції. За його словами, вона дуже погано спрацювала. Також він зазначив, що бачив озброєну людину під ОВК.

  “За все, що відбулося під ОВК має відповідати керівник поліції. Я бачив, як людина, наприклад, ховала пістолет”, – додав він.

  Розблокування роботи комісії нардеп вважає заслугою своєї команди.

  «Є підстави стверджувати, що на деяких дільницях відбувалися маніпуляції. Хтось захотів зробити все можливе і неможливе, щоб зруйнувати демократичний процес. Ті часи, корли на окрузі є вічний депутат, мають піти в минуле. Це дістало», – заявив Микола Тищенко.

  Святослав Юраш підтримав Тищенко про вічних депутатів. Мовляв, це має колись закінчитися.

  А от Юрій Камельчук зазначив, що всім вже набридла ситуація з ОВК на 87 окрузі. За його словами, зараз з’явилося вже 18 членів ОВК, які постійно є на місці і працюють. 

  Ігор Кривошеєв додав, що він вже вдруге за тиждень на Прикарпатті. 

  “Я особисто фіксував порушення законодавства”, – додав він.

  Андрій Жупанин розповів також про порушення на виборах. Наприклад, коли жінка виходила з дільниці, переодягалася і знову йшла голосувати.

  Нагадаємо, 28 березня відбулися вибори у Верховну Раду, які призначили після того, як склав повноваження нардеп від “Слуги народу” Зіновій Андрійович (після обрання на місцевих виборах міським головою Надвірної). Однак результатів й досі немає. Окружна виборча комісія два дні не працювала, а її склад і голову кілька разів змінювали.

  Одночасно двоє кандидатів – Василь Вірастюк та Олександр Шевченко оголосили себе переможцями.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!