У Надвірній люди вимагають чесного підрахунку голосів

  • У центральній частині міста Надвірна обурені люди прийшли на захист свого голосу з надією на чесний підрахунок голосів. Більше тисячі людей, які зібрались під ОВК вимагали у влади не перешкоджади підрахунку голосів, а також тиску депутатів і одного з кандидатів у народні депутати.

    Чисельна кількість виборців скандувала: “Шевченко! Шевченко! Шевченко!”, і таким чином підтримувала свого кандидата і щиро вірять у його перемогу. У свою чергу кандидат у народні депутати Олександр Шевченко зазначив, що вірить у чесність і справедливість народних депутатів від провладної партії, які приїхали до Надвірної та зацікавлені у чесному підрахунку голосів.

    “Маю велике сподівання, що депутати від партії ”Слуга народу” справді, як декларують, зацікавлені у чесному підрахунку голосів і допоможуть розблокувати роботу окружної виборчої комісії!”

    Як відомо, штаб Олександра Шевченка оприлюднив скан-копії протоколів всіх 117 дільничних комісій та підсумкову таблицю, згідно яких Олександр Шевченко набрав найбільшу кількість голосів виборців.

     

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!