Covid 19 – не перешкода: Прикарпатський онкологічний центр працює у звичному режимі

 • КНП «Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради» працює в плановому порядку в умовах пандемії коронавірусної інфекції Covid 19.

  Заклад дотримується усіх можливих карантинних та протиепідеміологічних заходів, оскільки лікування онкологічних захворювань, згідно з наказом МОЗ України прирівняли до невідкладних станів, повідомляється на сторінці центру.

  У закладі здійснюються усі консультативно- діагностичні та лікувальні заходи в повному обсязі. Пацієнту при зверненні необхідно мати електронне скерування від сімейного лікаря на консультацію до лікаря-онколога.

  «Не зволікайте! Не відтерміновуйте обстеження та лікування! При появі підозрілих симптомів та неможливості отримати необхідну допомогу за місцем проживання, оскільки більшість центральних районних та міських лікарень задіяні в лікуванні пацієнтів з коронавірусною інфекцією, звертайтеся в КНП»Прикарпатський клінічний онкологічний центр Івано-Франківської обласної ради».  При  підозрі або виявленні пухлинної патології, ви будете дообстежені та отримаєте необхідне лікування», – йдеться у повідомленні.

  Також в онкологічному центрі нагадують, що своєчасно діагностована та пролікована пухлинна патологія  на ранніх стадіях  дозволяє отримати максимальний шанс на одужання.

  Втім декілька останніх місяців спостерігається тенденція до значного  зниження пацієнтів, які отримали медичну допомогу в закладі. Це пов’язують зі страхом перед коронавірусною інфекцією, а також неправдивою інформованістю на місцях про роботу закладу.

  Тож, за прогнозами медиків, варто очікувати значне зростання занедбаних форм онкологічних захворювань, що значно знизить ефективність лікування таких пацієнтів.

 • Уточнити деталі консультації та прийому  можна за телефонами – 

  0342-75-91-77, моб.тел. 067-566-42-63.

  Нагадаємо, що Кабмін передав на дороги 62 мільйони із програми МОЗ по онкозахворюванням.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!