“Даю вам 24 години”: прикарпатців закликають прибрати сміття

Мешканка Надвірної Христина Богославець закликала земляків прибрати і вивезти сміття.

Про це вона написала, після побачених забруднених територій одного із населених пунктів Надвірнянського району:

“Це що Ви бачите на цих фото, це не сміттєпереробний завод, сміттєсортувальна лінія чи полігон ТПВ. Це околиці мальовничого села Назавизів. І знаєте що? Це не окупант прийшов у ваше село, і навіть не “злочинна” влада з Києва, і не кандидати в Президенти, яких всі, останнім часом, вчать жити. Це ж ви українці, надвірнянці, назавизівці! Ви знаєте, хто в кого що вкрав, хто кому що сказав, розбираєтесь в політиці, дебатах, рейтингах тощо, але не знаєте, що робиться у вас під носом, у вашому рідному селі”, – йдеться у повідомленні.

Як наслідок, Христина Богославець вирішила запустити модний останнім часом флешмоб “Даю вам 24 години”, але із закликом прибрати і вивезти сміття.

Нагадаємо, нещодавно такі хронологічні межі встановив кандидат у президенти Володимир Зеленський коли покликав опонента на дебати: «Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, — ні. Я — це не ви у 2014 році», — сказав Зеленський. Також він поставив умови Порошенку: здати кров на аналізи.

Згодом Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського: «Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила, – відповів президент України Петро Порошенко на виклик провести дебати на стадіоні Олімпійський. – Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу».

5 квітня, кандидати в президенти здали кров на аналізи.

Першим це зробив Володимир Зеленський, а після нього пішов здавати аналізи Петро Порошенко.

Згодом медпрацівники повідомили, що жодної психоактивної речовини в Порошенка не виявили.

У крові Зеленського також не виявили наркотичних речовин 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!