У крові Зеленського не виявили наркотичних речовин

Сьогодні, 5 квітня, кандидати в президенти здають кров на аналізи.

Першим це зробив Володимир Зеленський, а після нього пішов здавати аналізи Петро Порошенко.

Згодом медпрацівники повідомили, що жодної психоактивної речовини в Порошенка не виявили.

Згідно результатів аналізів, які оприлюднив Зеленський, в його крові наркотичних речовин не виявили. Варто зауважити, що на сторінці Володимира Зеленського в соціальній мережі також розмістили скан довідки, згідно якої зразки його біоматеріалів додатково надіслали до незалежної лабораторії в Іспанії.

Нагадаємо,  Володимир Зеленський викликав на дебати Петра Порошенка. «Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, — ні. Я — це не ви у 2014 році», — сказав Зеленський. Також він поставив умови Порошенку: здати кров на аналізи.

Згодом Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського: «Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила, – відповів президент України Петро Порошенко на виклик провести дебати на стадіоні Олімпійський. – Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу».

До слова: Кандидат в президенти Володимир Зеленський хоче, щоб Юлія Тимошенко також долучилась до дебатів на стадіоні “Олімпійський”.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!